Celep Kasabası Web Sitesi

Başkan Koca: Engellilerin Yanındayız

“Dernek yöneticilerimizin ziyaretlerinde dernek üyelerimize daha iyi hizmet verebilmeleri adına dernek merkezi emekleri için lüzumlu desteği verme sözü verdik. devamlı hususi insanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Onların cemiyet içindeki yerinin ne kadar mühim bulunduğunu oldukça iyi biliyoruz. Onlar için Emet ilçemizde yer tahsis ediyoruz”

Başkan Koca: Engellilerin Yanındayız

Kütahya Sakatlar Derneği Başkanı Hatice Yakar, Belediye Başkanı Mustafa Koca’yı ziyaret etti.

Kütahya Sakatlar Derneği Başkanı Hatice Yakar, Belediye Başkanı Mustafa Koca’yı ziyaret etti.

Başkan Mustafa Koca, ziyarette yapmış olduğu açıklamada, “Dernek yöneticilerimizin ziyaretlerinde dernek üyelerimize daha iyi hizmet verebilmeleri adına dernek merkezi emek harcamaları için lüzumlu desteği verme sözü verdik. devamlı hususi insanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Onların cemiyet içindeki yerinin ne kadar mühim bulunduğunu oldukça iyi biliyoruz. Onlar için Emet ilçemizde yer tahsis ediyoruz” şeklinde söyledi.

Başkan Mustafa Koca’ya teşekkür ettiğini belirten Kütahya Sakatlar Derneği Başkanı Hatice Yakar, “Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca’ya ne kadar teşekkür etsem azdır. İlçemiz de yaşayan engellilerimizin babasıdır. Biz yer talep ettik asla itiraz etmeden bizlere merkezde yer veririm başımın üstünde yeriniz var diyerek derhal gerekeni yapmış oldu” şeklinde konuştu.

Yakar, ek olarak çeşitli dernekler vasıtasıyla engellilere yardım eli uzatan Yunus Daşdemir’e teşekkür etti. (YD-EFE) – KÜTAHYA

Yoruma kapalı.