Celep Kasabası Web Sitesi

Ünal Karamandan Kapalı müdafa Uyarısı

“KAPALI SAVUNMAYA KARŞI ÇABUK YÖN DEĞİŞTİRİP SONUCA GİTMELİYİZ”

Ünal Karaman’dan Kapalı müdafa Uyarısı

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Aytemiz Alanyaspor maçı öncesi oyuncularını uyararak, kapalı savunmalara zıt oyunun yönünü oldukça acele değiştirip sonuca gitmeleri icap ettiğini belirtiyor.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Aytemiz Alanyaspor maçı öncesi oyuncularını uyararak, kapalı savunmalara zıt oyunun yönünü fazlaca acele değiştirip sonuca gitmeleri icap ettiğini belirtiyor. Spor Toto Süper Lig’in 5. haftasında deplasmanda Aytemiz Alanyaspor ile karşılaşacak Trabzonspor’da Teknik Direktör Ünal Karaman, antrenmanlarda futbolcularına sık sık uyarılarda bulunuyor. Karaman, kapalı savunmalara muhalif oyunun yönünü oldukça acele değiştirip sonuca gitmeleri gerektiğine dikkat çekiyor.

OLUMLU HAVA DEVAM ETMELİ Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında sahasında Galatasaray karşısında elde etmiş olduğu 4-0 yengi, iyi oyun ve skor ile pozitif bir hava yakalayan Trabzonspor, ulusal arada Burak Yılmaz kriziyle karşıt karşıya kaldı. yaşanmış olan gelişmeler Aytemiz Alanyaspor müsabakasını geri planda bırakırken, yönetim ile golcü oyuncunun arasını açan gelişmelerin tatlıya bağlanmasının arkasından gözler 17 Eylül Pazartesi günü dış sahada oynanacak olan Aytemiz Alanyaspor maçına çevrildi. Bordo-mavililerde tek fikir ise Galatasaray karşılaşması sonrası oluşan pozitif yönde havanın devam etmesi.

RAKİP MERCEK ALTINDA İç sahada sergilediği futbolu dış sahada da sergilemeyi hedefleyen bordo-mavililer, tecrübeli çalıştırıcı Ünal Karaman yönetiminde ilk deplasman galibiyetini almayı hedefliyor. Sakat ve ulusal takımlarda bulunan oyuncuların da dönmesiyle beraber hazırlıklarını tam kadro halletmeye başlamış olan Trabzonspor’da teknik kurul, Alanyaspor’un analizleri üstünde çalışmalarını sürdürüyor. Rakibin zayıf ve etkili olduğu bölgeler üstünde yoğunlaşan Ünal Karaman ve ekibi, sıkıntılı maç öncesi oyuncularına lüzumlu ikazları yaparak hata yapılmamasını istedi.

“KAPALI SAVUNMAYA KARŞI ÇABUK YÖN DEĞİŞTİRİP SONUCA GİTMELİYİZ” Oyuncularına rakibe saygı gösterip ciddiye almaları icap ettiğini özetleyen Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Galatasaray mücadelesinin geride kaldığını hatırlatarak, “Bizim takımımızda bir rahatlama havası asla oluşmamalı. Aytemiz Alanyaspor maçında bunu bizlere inananlara ortaya koyacağımız futbolla göstereceğimize inanıyorum. Kapalı savunmalara mukabil oyunun yönünü fazlaca acele değiştirip sonuca gitmeliyiz” şeklinde ikazlar yapmış oldu.

(Gökmen Şahin/İHA)

Yoruma kapalı.