Celep Kasabası Web Sitesi

Beşiktaşlı Tosic, Kulüpten İzin İstedi: Takımdan Ayrılmak İstiyorum

“DnmBnr_logo padding-left: 13px; vertical-align: middle; “

.DnmBnr_logo padding-left: 13px; vertical-align: middle; .DnmBnr_content display: table-cell; vertical-align: middle; width: 640px; height: auto; margin: 0px 0px 20px 0px; float: left; box-sizing: border-box; color: #fff; background-color: #e5e5e5; padding-left: 10px; padding: 3px; .DnmBnr_content ul list-style-type: square; color: black; padding: 1px 0px 5px 0; margin: 8px 0px; width: 430px; float: left; .DnmBnr_content ul li margin-bottom: 2px; width: 100%; height: 18px; margin-top: 2px; .DnmBnr_content ul a, .DnmBnr_content ul a:hover font-weight: düzgüsel; font-size: 16px; margin: 7px 0 0 0; /*display: block;*/ color: #000000; .DnmBnr_content ul a overflow:hidden; white-space:nowrap; text-overflow: ellipsis; .DnmBnr_content_logo width: 180px; overflow: hidden; height: 66px; display: table; float: left; margin-right: 20px; .DnmBnr_content_logo span display: table-cell; vertical-align: middle; .clrBeyaz, clrBeyaz:hover color: #fff; .clrSiyah, .clrSiyah:hover color: #000; .bgclrBeyaz background-color: #fff; .bgclrSiyah background-color: #000; .brdrBeyaz border: 1px solid #fff; .brdrSiyah border: 1px solid #000; img.DnmBnr_content_arrow position: absolute; margin-left: -26px; margin-top: 4px; En Tecrübelisi Kostas Sloukas! Bakan Osman Aşkın Bak’tan ulusal Güreşçilere kutlama

Beşiktaşlı Tosic, Kulüpten İzin İstedi: Takımdan Ayrılmak İstiyorum

Beşiktaşlı Dusko Tosic, yurt dışından almış olduğu tekliflerin arkasından kulüple görüşerek ayrılığı mevzusunda destek olmalarını istedi.

Dusko Tosic üç senedir formasını giydirilmiş olduğu Kartal’a vedaya hazırlanıyor… Beşiktaş’a aktarma olduğu günden beri istikrarlı çizgisiyle yalnız siyah-beyazlı takımın değil, ülkesinin ulusal formasını da sırtından çıkarmayan Sırp futbolcunun yurt dışından önemli teklifler almış olduğu belirlendi. Geçtiğimiz yaz döneminde ulusal ekip kriterlerini tutturabildiği için İngiltere’den talipleri çıkan Tosic’in bu kez Uzak Doğu’dan teklif almış olduğu öğrenildi.

TOSIC BEŞİKTAŞ’IN YARDIMCI OLMASINI BEKLİYOR

Beşiktaş ile bir sürem daha sözleşmesi bulunan 33 yaşındaki futbolcunun gelen yüksek rakamlı teklif sebebiyle yönetimden ayrılık için izin istediği ifade edildi. Geçtiğimiz sürem yönetim ve teknik heyetten izin alamadığı için İngiltere’ye gidemeyen Tosic’in bu kez kendisine anlayış gösterilmesini istediği bildirildi. Teknik Direktör Şenol Güneş ile görüşerek Dusko Tosic’e son kararını bildirecek olan yönetimin ise bu oyuncuyu bedelsiz bırakmaya yanaşmadığı açıklandı.

TOSIC GİDERSE aktarma YAPILMAYACAK

Bu arada Beşiktaş Yönetimi, Tosic’in ayrılması durumunda yeni bir stoper transferi yapmayı düşünmüyor. Siyah-beyazlılar, Brugge’le kiralık sözleşmesi biten Matej Mitrovic’i gelecek sezonun kadrosunda tutarak, Tosic’in boşluğunu doldurmayı planlıyor. Pepe, Vida ve Medel’i bırakmayacak olan yönetim, Mitrovic’in de katılımıyla savunmanın güç kaybetmesine izin vermeyecek.

Kaynak: Skorer

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.