Celep Kasabası Web Sitesi

Türk Polis Teşkilatının 173. müessese Yıl Dönümü

“Polis teşkilatımızın 173. müessese yılını kutlar, şehit polislerimize yaradan’tan rahmet gazilerimize acil şifalar temenni ediyorum.”

Türk Polis Teşkilatının 173. kurum Yıl Dönümü

17 saat ilkin

Kulu ilçesinde Türk polis teşkilatının 173. müessese yıl dönümü bu nedenle merasim düzenlendi.

 Kulu ilçesinde Türk polis teşkilatının 173. müessese yıl dönümü bu nedenle merasim düzenlendi.

Törende, İlçe güvenlik Müdürü Nasuh Talu tarafınca Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasının arkasından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.

Törene Cumhuriyet Savcısı Hasan Basri Turan, hakimler Ali Sami Çetin ve Seda Çıracı, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mustafa Erkaraman, İlçe ulusal Eğitim Müdürü Sultan Ahmet Kaymak ile kamu kurum ve kurumlarının amirleri, siyasal parti ve sivil cemiyet örgütlerinin temsilcileri de katıldı.

Yalıhüyük

Yalıhüyük ilçesinde Türk polis teşkilatının 173. yıl dönümü bu nedenle merasim düzenlendi.

Törende, Hükümet Konağı önünde bulunan Mustafa Kemal Atatürk Anıtına, İlçe güvenlik Amiri Dursun Ali Özer tarafınca çelenk sunmasının peşinden saygı duruşunda bulunulmuş oldu ve İstiklal Marşı okundu.

Kaymakam Yakup itimat ve ilçe protokolü, gün bu nedenle törenin arkasından güvenlik amirliğini ziyaret etti.

Güven, ziyarette yapmış olduğu konuşmada, polis ve jandarma ekiplerinin günün her saatinde her iklim şartlarında vazife yaptığını belirterek, “Polis teşkilatımızın 173. kurum yılını kutlar, şehit polislerimize yaradan’tan rahmet gazilerimize acil şifalar temenni ediyorum.” şeklinde söyledi.

Etkinliklere Belediye Başkanı Hasan Koçer, AK Parti İlçe Başkanı Seyfeddin Pişkin’in yanı sıra daire amirleri de katıldı.

Halkapınar

Halkapınar ilçesinde Türk polis teşkilatının 173. kurum yıl dönümü törenle kutlandı.

Gün bu nedenle Hükumet Konağı bahçesinde düzenlenen törende, Halkapınar İlçe güvenlik Amir Vekili İlker sıkıntılı tarafınca Mustafa Kemal Atatürk Büstü’ne çelenk sunulmasının arkasından saygı duruşunda bulunulmuş oldu ve İstiklal Marşı okundu.

Törene, Halkapınar Belediye Başkanı Fahri Vardar, İlçe Jandarma Komutanı Atılgan Dallı ile kurum amirleri, siyasal parti ve sivil cemiyet kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar da katıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.