Celep Kasabası Web Sitesi

Kastamonuda Murat Demirin Milletvekili Seçilememesi Büyük Üzüntüye Yol Açtı

“Memleketimize yapacağınız hizmetlerden dolayı size ve sizin şeklinde koca yürekli kişilere sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum. Sayın vekilim, biz her daim sizinle olacağız inşallah. Varlığınız bizimle olduktan sonrasında gerisi her türlü akar yolunu bulur inşallah. Her kişinin kalbinde ve yüreğinde bir aslan parçası vardır bilin isterim sayın vekilim”

Kastamonu’da Murat Demir’in Milletvekili Seçilememesi Büyük Üzüntüye Yol Açtı

22 saat ilkin

Kastamonu’da 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’den üçüncü sırada aday gösterilerek milletvekili seçilen Murat Demir’in, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilememesi büyük üzüntüye yol açtı.

Kastamonu’da 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’den üçüncü sırada aday gösterilerek milletvekili seçilen Murat Demir’in, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilememesi büyük üzüntüye yol açtı.

1 Kasım’da AK Parti’den Kastamonu Milletvekili seçilen Murat Demir, 24 Haziran seçimlerinde üçüncü basit milletvekili talibi gösterilmesine karşın meydana getirilen ittifak sebebiyle milletvekili seçilemedi. ortalama 2,5 senelik süreçte Kastamonu’ya birden fazla projenin kazandırılmasında büyük rol oynayan Murat Demir’in tekrardan milletvekili seçilememesi Kastamonu’da büyük üzüntüye yol açtı.

Her görüşten vatandaşlar, Murat Demir’in toplumsal paylaşım sitelerine mesajlar göndererek üzüntülerini dile getirdiler. toplumsal paylaşım sitesinde üzüntülerini paylaşan bazı kullanıcılardan Şeref Demir, “Memleketimize yapacağınız hizmetlerden dolayı size ve sizin benzer biçimde koca yürekli kişilere sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum. Sayın vekilim, hepimiz her daim sizinle olacağız inşallah. Varlığınız bizimle olduktan sonrasında gerisi her türlü akar yolunu bulur inşallah. Her kişinin kalbinde ve yüreğinde bir aslan parçası vardır bilin isterim sayın vekilim” şeklinde söyledi.

Engin Akcaoğlu, “Sayın Vekilim Murat Demir bu kısacık bir ara, güzel başlangıçların habercisi olacaktır. Sizin sıcakkanlı ve içten oluşunuz sizi bizlere sevdirdi. yaradan’a emanet olun fakat bu ayrılık değil yine güzel başlangıçlara hep beraber ulaşacağımızın habercisi olacak inşallah” şeklinde konuştu.

Feyza El Aksa, “Reisimizin seçilmesine hamdolsun biz de fazlaca sevindik. Fakat ilkin sizi harcamalarına ve bundan dolayı CHP çıkmasına fazlaca üzüldük. Liyakate bakılmaması müstahak hakkının verilmemesi bizi üzen. Son güne kadar koşturdunuz seçilemeyeceğinizi bile bile. Merkezde her gün İYİ Parti ve CHP geldi. AK Parti’den bir Allahın kulu gelmedi. Hep bu şekilde artık liyakatsiz, sorumsuz insanları, yüze gülüp arkadan iş çevirmelerden bıktı. İnsanlar ilk kez her platformda Kastamonu’yu dile getiren, ilerlemesi için canla başla çalışan siz oldunuz. Hakkınızı helal ediniz”

Mehmet Koca, “Kastamonu’muza yakışmadı. esasen şehrimizin değişmez talihi çalışanı taşla yatanı alkışla düşüncesi. Bu sebeple 30 senedir kent olarak yerimizde sayıyoruz aslına bakarsanız. sıhhat olsun sayın vekilim, siz çalışın ne demişler ‘balık bilmezse halik bilir”

Davut Aydemir, “Sayın vekilim, ülkemiz ve Kastamonu adına oldukça güzel hizmetler yaptınız. Buna yaradan ve insanoğlu şahittir. Rabbim sizin yolunuzu açık etsin. devamlı Kastamonu ve ülkemize yeni hizmetleriniz olacaktır. Önemli olan bu gök kubbede Murat Demir’in hoş bir seda ve iz bırakmasıdır. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Durmak yok yola devam vekilim”

Şevket Kebeli, “Şimdi şapkayı önüne koyup düşünsünler bakalım. Murat Demir yerine giden vekille mi daha fazlaca Kastamonu’ya hizmet alacaklar? Bu ayıp yaşam boyu onlara yetecektir”

Sebahat Ayçin, “Sayın vekilim, Türkiye kazanmıştır evet, bizlerin birinci önceliği Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapmak ve Türkiye’nin şahlanıp güçlenmesi idi… fakat bu süreçte bir şeyleri tamamlanmamış yapmışız ki Kastamonu ve bilhassa Cide oldukça şey yitirdi”

İlhan Bakır, “Sayın vekilim, Kastamonu seni hiçbir süre unutmayacaktır. Kastamonu’ya ve ilçelerimize yaptığınız hizmetleri şimdiye kadar asla kimse yapmadı. yaradan sizden razı olsun, bundan sonraki yaşantınızda başarılar dilerim”

AK Parti 26. Dönem Kastamonu Milletvekili Murat Demir ise, toplumsal paylaşım hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkan seçilmesini kutlama ederek, şunları yazdı: “Çok mutluyum; asla mutsuz değilim. niçin mi? 1. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tüm dünyanın oyunları bozarak halkımız tarafınca başkan seçildi. Benim için en mühim olan budur. 2. şahsımın seçilememesi sonucu binlerce bildiri ve telefonla üzüntülerini belirten hemşerilerim beni fazlasıyla gururlandırdılar. Çok kıymetli Kastamonulu hemşerilerime, başta Tosya ve Doğanyurt olmak suretiyle tüm ilçelerimize cefakar, vefakar tüm yönetim ve teşkilat mensuplarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum, gayretlerinizin devamını arzuluyorum. Bu h(AK) davaya hizmetimiz ara vermeden devam edecek. Kastamonu’ya hizmetlerim ömrümün sonuna kadar görevimiz ne olursa olsun hep sürecek.

Sosyal medya ortamında siz kıymetli hemşerilerim güzel temennilerde bulunmanız beni mutlu ediyor. Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş dostum yerinde ve başarıya ulaşmış, Tuzla Belediye Başkanımız yerinde ve başarı göstermiş, bizlere partimiz hangi görevi verirse biz onu yaparız. Bu davaya hizmet etmek onur ve şereflerin en büyüğüdür” şeklinde konuştu.

Öte taraftan Murat Demir, Kastamonu’da milletvekili seçilmesinin arkasından 2,5 senelik süreçte 2 milyar liraya ihale edilen Kastamonu- İnebolu Yolunu, İnebolu Limanını özelleştirilmesi, Cide- Kurucaşile Yolu, Gazi Stadyumu, Kapalı Spor Salonu, Pınarbaşı-Şenpazar-Cide bağlantı yolu, Uluslararası Polis Eğitim Merkezi, Cide Devlet Hastanesi, İnebolu Devlet Hastanesi şeklinde mühim projelerin Kastamonu’ya kazandırılmasında mühim rol oynadı. – KASTAMONU

Yoruma kapalı.