Celep Kasabası Web Sitesi

Hakan Uraldan Eski Eşi Sibel Cana Bir acayip Övgü: Eşek benzer biçimde Çalışır

” Eski eşi Sibel Can için de yorum meydana getiren Ural, “Afedersin eşek şeklinde çalışır” ifadelerini kullandı”

Hakan Ural’dan Eski Eşi Sibel Can’a Bir acayip Övgü: Eşek şeklinde Çalışır

1 gün ilkin

Hakan Ural, konuk olduğu programda hususi hayatıyla müteallik bilinmeyenleri söyledi. Eski eşi Sibel Can için de yorum icra eden Ural, “Afedersin eşek benzer biçimde çalışır” ifadelerini kullandı.

“Gel Konuşalım” programıyla izleyici karşısına çıkan Hakan Ural, hakkında bilinmeyenleri ve merak edilenleri söyledi. Ural röportajında eski eşi Sibel Can hakkında samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.

“SİBEL’LE EVLENDİĞİMDE ÇOCUKTUM”

Çocukken para kazanmak için ayakkabı boyacılığı icra eden, elektrikçide çalışan ve su satan Hakan Ural, “Hayatta en zevk aldığın iş neydi?” sorusunu şöyleki yanıtladı: “Ben aslına bakarsak oyunculuğu fazlaca sevdim de oldukça sorun yaşadım. Tam oyunculuğa başladım, keyif alıyorum, o kadar da iltifat alıyorum, teveccüh görüyorum, derken Sibel’le (Can) evlendim. 19 yaşındaydım. Sibel 17 yaşındaydı. “

“ÇOCUKLARIMA İZİN VERMEM”

“Şimdi Melisa ve Engincan bana ‘Evleneceğim’ dese ‘Durun daha çocuksunuz’ derim. Ben onlardan 7 yaş küçüktüm. iyi mi çocukmuşum… O sorumluluğu o yaşta taşımaya kalkıyorsun, şöhretle birlikte. Bu yaşta bile şöhrete taşınması zor derler. Hem onu, hem eşiyle olan evliliği taşımaya çalışıyoruz hem de çocuğuz. O yüzden hiçbir süre gerektiği kadar farkındalığımız olmadı haiz olduklarımızla ilgili. Yoksa ben mesleğimi oldukça seviyordum.”

“SİBEL’DE ALKOL, SİGARA, GECE yaşamsal, KUMAR, LÜKS YOK”

Ural, eski eşi Sibel Can’ın en sevilmiş olduğu huyu sorulunca şöyleki şeklinde söyledi: “Anneliğini oldukça severim. sevilmiş olduğu insanlara zıt esirgemez bir insandır. Hâlâ öyleki. Hâlâ afedersin eşek benzer biçimde çalışır. Sen Sibel’i asla gece hayatında duydun mu? Çalışır, evine gider. Peki gelirini ne yapar? Çoluğuna, çocuğuna, sevdiklerine bakar. Söylemez de. Bir tek kendi ailesi değil, çalışanlarının bile ailelerine bakar. Sibel’de alkol yok, sigara yok, gece yaşamı yok, kumar oynamaz, lüksü yok. 16 yaşından beri çalışıyor. Ne oluyor bu para? Sevdiklerine harcıyor. Hayır da yapar. Hatta anormal hayır yapar. Okul yapmış oldu, hastane yapmış oldu. ayrıca insanların duymadığı hayırları da var. Söylemez bundan dolayı. Maneviyatı olan bir kız. O yönü yaradan için takdire şayan.”

“ENGİNCAN KABUL ETMİYOR fakat BANA BENZİYOR”

Hakan Ural, programın “Doğru-Yanlış” bölümünde Emre Saygı’nın okumuş olduğu “Oğlum Engincan’ın bana oldukça benzediğini, hatta bir kopyam bulunduğunu düşündüğüm zamanlar vardır” cümlesine “doğru” kartını göstererek cevap verdi: “O kabul etmiyor fakat doğrudur. Jest ve mimikleri tamamen ben fakat o kabul etmiyor. Benim daha gelişmiş modelim doğal ki. Bizim kasa eskidi.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.