Celep Kasabası Web Sitesi

Engincan Kabul Etmiyor fakat!

” “Gel Konuşalım” programıyla izleyici karşısına çıkan Hakan Ural, hakkında bilinmeyenleri ve merak edilenleri söyledi”

Engincan Kabul Etmiyor fakat!

1 saat ilkin

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın hazırlayıp sunmuş olduğu Türkiye’nin ilk interaktif talk show programı “Hadi Be”nin konuğu Hakan Ural oldu.

“Gel Konuşalım” programıyla izleyici karşısına çıkan Hakan Ural, hakkında bilinmeyenleri ve merak edilenleri söyledi.

ACUN BENİ NASIL İKNA ETTİ

Hakan Ural, Seda Akgül’le beraber sunmuş olduğu “Gel Konuşalım” programı için şunları söylemiş oldu: “Haftada 5 gün çekiyoruz. Acun bana ilk söylediği vakit ben şaşırmıştım ‘Ne ilgi sabah programı’ falan diye. Beni şöyleki ikna etti; ‘Abi 35 senedir bu piyasadasın. Bilmediğin, yaşamadığın şey yok. Sana bir mümessillik açsak ‘danışman’ adı altında, insanoğlu sana gelir o şekilde bir yaşam tecrüben var’ şeklinde söyledi. sonrasında düşündük, taşındık girdik işe. Bir şey yaptığım yok aslına bakarsak, hayata üzerine tecrübelerimizi yansıtıyoruz, insanoğlu da ilgi gösteriyor.”

1440 YAŞINDAYIM!

Hakan Ural, “Spor yapıyorsun değil mi?” diyen Emre Saygı’ya “Oğlum ben 1440 yaşındayım. ‘Spor yapıyorsun’ diyor, başka türlü iyi mi olacak?” diye cevap verdi.

KIYAFETTE TUTUCUYUM

Genellikle spor tarzda giyindiğini özetleyen Hakan Ural, giysileriyle içinde ilişki kurduğunu söylemiş oldu: “Dolabın önünde zaman kaybetmem. Hep aynı şeyleri giyerim. Söylemesi ayıp bir sürü alternatifimiz var fakat ben tutucuyum. giysiyle ilişki kuruyorum. Sevdiğim giysiyle rahat ediyorum.”

İYİ İNSANIM, KİMSE ‘KARIMA, KIZIMA BAKTI’ DİYEMEZ

Hakan Ural, sevilmiş olduğu ve beğenmediği özelliklerini söyledi: “İyi insanım. Bu piyasada bir yaradan’ın kulu ‘Karıma baktı, kızıma baktı, bana kazık attı, beni üzdü, kırdı’ diyemez. Bu kolay bir şey değil. 34 yılımı verdim bu piyasaya. önemli olan muntazam adam olmak. Hata yapacağız doğal, hatasız insan yok. fena huyum ise şu; kuruyorum. Çok kuran bir adamım. Onu aşamadım. Sen bana ayıp ettin diyelim. olur . Benim bunu tolere etmem lazım. fakat yok. Geliyorum akşam senin evine, ‘Oğlum gel bakayım, sıkıntın ne senin?’ diyorum. Dememem lazım.”

REKORUM 16 PORSİYON DÖNER

Hakan Ural, kendini ödüllendirmek istediği vakit ne yapmış olduğu sorulunca “Döner yiyorum” şeklinde söyledi ve rekorunu deklare etti: “Bayılırım dönere. YouTube’da genç çocuklar ‘İstanbul’un olağan üstü dönercisi, olağan üstü tatlıcısı nerede’ diye videolar çekiyorlar. Ben de onları seyrediyorum. Onlar nereyi çekiyorsa oraya gidiyorum. Bayramoğlu Döner’e gidiyorum örneğin. bigün gidip rekorumu sor oraya. 16 porsiyon! Niye 16’da durdum? Engincan şeklinde söyledi ki; ‘Baba bir şey olmadı diyorsun fakat sonrasından bir şey olur .’ ürkü atağım ben, tribe girerim derhal, etkilenirim kısaca. ‘Ulan olur mi?’ diye durdum. 22-23 porsiyon rahat yerim. Lavaşsız fakat. mütevazı. Bir sini baklava da yerim. Trileçe yerim. Ortaya sağlam bir iddia koy, bana da bir anlam ifade etsin, sizin kanalınızda iddiaya gireyim. Yiyen var ise gelsin. sözgelişi bir sini trileçeyi yerim. Karşılığında bir 10 bin dolar atarsın fakat! Yemekte ezerim adamı. Ezer, çiğnerim. İstersen 300 kilo adam getir bana. Kahkahalarla gülerim, üzülürüm ona. Ve beni tüm çevrem bilir. Çok rahat 4-5 büyük pizza yerim.”

DOĞUM TARİHİMİ, BOYUMU YANLIŞ YAZIYORLAR

Hakan Ural, internetteki biyografilerinde yer edinen yanlışları düzeltti: “Benim hâlâ doğum tarihimi yanlış yazıyorlar internette. 1 Ocak 1968 doğum tarihim. 1967 yazan var. Boyumu da yanlış yazıyorlar. Benim boyum 1.82 santimetre. Gözlerim kahverengi. Kilom 87. Oğlak burcuyum. Anne tarafınca Malatya, baba tarafınca Trabzonluyum.”

SİBEL’LE EVLENDİĞİMDE ÇOCUKTUM

Çocukken para kazanmak için ayakkabı boyacılığı icra eden, elektrikçide çalışan ve su satan Hakan Ural, “Hayatta en zevk aldığın iş neydi?” sorusunu şöyleki yanıtladı: “Ben aslına bakarsak oyunculuğu fazlaca sevdim de oldukça sorun yaşadım. Tam oyunculuğa başladım, keyif alıyorum, o kadar da iltifat alıyorum, teveccüh görüyorum, derken Sibel’le (Can) evlendim. 19 yaşındaydım. Sibel 17 yaşındaydı. Şimdi Melisa ve Engincan bana ‘Eveleneceğim’ dese ‘Durun daha çocuksunuz’ derim. Ben onlardan 7 yaş küçüktüm. iyi mi çocukmuşum… O sorumluluğu o yaşta taşımaya kalkıyorsun, şöhretle birlikte. Bu yaşta bile şöhrete taşınması zor derler. Hem onu, hem eşiyle olan evliliği taşımaya çalışıyoruz hem de çocuğuz. O yüzden hiçbir vakit gerektiği kadar farkındalığımız olmadı haiz olduklarımızla ilgili. Yoksa ben mesleğimi fazlaca seviyordum.”

SİBEL’DE ALKOL, SİGARA, GECE dirimsel, KUMAR, LÜKS YOK

Ural, eski eşi Sibel Can’ın en sevilmiş olduğu huyu sorulunca şöyleki şeklinde söyledi: “Anneliğini oldukça severim. sevilmiş olduğu insanlara muhalif özverili bir insandır. Hâlâ o şekilde. Hâlâ afedersin eşek benzer biçimde çalışır. Sen Sibel’i asla gece hayatında duydun mu? Çalışır, evine gider. Peki gelirini ne yapar? Çoluğuna, çocuğuna, sevdiklerine bakar. Söylemez de. Bir tek kendi ailesi değil, çalışanlarının bile ailelerine bakar. Sibel’de alkol yok, sigara yok, gece yaşamı yok, kumar oynamaz, lüksü yok. 16 yaşından beri çalışıyor. Ne oluyor bu para? Sevdiklerine harcıyor. Hayır da yapar. Hatta anormal hayır yapar. Okul yapmış oldu, hastane yapmış oldu. ayrıca insanların duymadığı hayırları da var. Söylemez şundan dolayı. Maneviyatı olan bir kız. O yönü yaradan için takdire şayan.”

SELÇUK URAL BİYOLOJİK BABAM, BENİ TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KABADAYISI HİKMET UZUN BÜYÜTTÜ

“Kolpaçino” filmimizde mafya babasını canlandıran Hakan Ural, ailesiyle alakadar bir itirafta bulunmuş oldu: “Ben 4 yaşlarındayken annem ikinci evliliğini yapıyor. evlendirilmiş olduğu adam, Türkiye Cumhuriyeti’nin çok büyük kabadayısı; Hikmet Uzun. Rahmetli oldu o da, toprağı bolca olsun. Beni o sülale büyüttü. Türkiye’deki tüm kabadayı alemi tanır beni. O ortamda büyüdüm, yetiştim ben. Oradan iki kardeşim var, biri Ali Uzun. hepimiz tanır onu. Diğeri de Zuhal Uzun, kız kardeşim. fakat onlar benim çocuğum benzer biçimde kardeşimden öte. O aile beni büyüttü. Şimdi millet ‘Selçuk Ural’ın oğlu’ diyor. ilgisiz yok oysa. Biyolojik olarak eyvallah. fakat maneviyat, haiz çıkma, var etme, büyütme anlamında bizlere emek harcamış olan Uzun sülalesi.”

ENGİNCAN KABUL ETMİYOR fakat BANA BENZİYOR

Hakan Ural, programın “Doğru-Yanlış” bölümünde Emre Saygı’nın okumuş olduğu “Oğlum Engincan’ın bana fazlaca benzediğini, hatta bir kopyam bulunduğunu düşündüğüm zamanlar vardır” cümlesine “doğru” kartını göstererek cevap verdi: “O kabul etmiyor fakat doğrudur. Jest ve mimikleri tamamen ben fakat o kabul etmiyor. Benim daha gelişmiş modelim doğal ki. Bizim kasa eskidi.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.