Celep Kasabası Web Sitesi

Konya Büyükşehirden Enflasyonla Topyekun Mücadeleye İndirimli Destek

“KOSKİ abonelerinin su bedelleri, otoparklar, Beysu, Kafem ve Konya Mutfağı ücretlerinde yüzde 10’luk indirime gidiyoruz. Kiracılarımızın kira bedellerinde artış yapmayacağız”

Konya Büyükşehirden Enflasyonla Topyekun Mücadeleye İndirimli Destek

21 saat ilkin

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, hükümetin Enflasyonla Topyekun savaşım Programını desteklediklerini belirterek, “KOSKİ abonelerinin su bedelleri, otoparklar, Beysu, Kafem ve Konya Mutfağı ücretlerinde yüzde 10’luk indirime gidiyoruz.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, hükümetin Enflasyonla Topyekun savaşım Programını desteklediklerini belirterek, “KOSKİ abonelerinin su bedelleri, otoparklar, Beysu, Kafem ve Konya Mutfağı ücretlerinde yüzde 10’luk indirime gidiyoruz. Kiracılarımızın kira bedellerinde artış yapmayacağız” şeklinde söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, hükümetin Enflasyonla Topyekün savaşım Programına destek verdiklerini beyan etti. Başkan Altay, programa destek kapsamında Büyükşehir Belediyesi olarak aldıkları kararları şu şekilde sıraladı:

“KOSKİ’nin tüm su abonelerinin su bedellerinde yüzde 10’luk bir indirime gideceğiz. Konya Büyükşehir Belediyesi olarak bu yıl kiracılarımızın kira bedellerinde herhangi bir artış yapmayacağız. Belediyemize ilişkin, Konbeltaş’ın işlettiği Kafem ve Konya Mutfağındaki listelerde yüzde 10 indirime gidiyoruz. Otopark ücretlerinde yüzde 10 indirim, gene Beysu’nun sattığı sularda da yüzde 10’luk bir indirim yapacağız. İndirimlerin Konya halkına ve ülkemize hayırlı olmasını arzuluyorum.”

Türkiye’nin topyekun bir savaşım içinde bulunduğunu kaydeden Altay, “Türkiye büyük ve kuvvetli bir ülke. İnşallah bu süreci de en kısa sürede atlatacak, yeni ve büyük Türkiye yolunda hep beraber yürüyeceğiz. hepimiz de bu mücadeleye destek olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Türkiye bu süreci de atlatacaktır. Kimse bundan kaygı etmesin. Yeter ki biz birlik ve beraberlik içinde bu mücadeleyi yürütelim. Konya Büyükşehir Belediyesi olarak bu mücadelede hükümetimize destek oluyoruz” şeklinde ifade etti. – KONYA

Yoruma kapalı.