Celep Kasabası Web Sitesi

Kenevirlerin Boyu Bahçe Duvarını Aşınca Yakalandı

” KONYA’da narkotik ekipleri tarafınca bir eve meydana getirilen uyuşturucu operasyonunda 13 kilo kubar esrar ile 134 kök hint keneviri ele geçirildi”

Kenevirlerin Boyu Bahçe Duvarını Aşınca Yakalandı

13 saat ilkin

KONYA’da narkotik ekipleri tarafınca bir eve meydana getirilen uyuşturucu operasyonunda 13 kilo kubar esrar ile 134 kök hint keneviri ele geçirildi.

KONYA’da narkotik ekipleri tarafınca bir eve meydana getirilen uyuşturucu operasyonunda 13 kilo kubar esrar ile 134 kök hint keneviri ele geçirildi. Operasyonla müteallik Sıtkı E.(50) gözaltına alınırken, kenevirlerinin boyunun 2,5 metreye yaklaştığı öğrenildi.

Konya güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla savaşım Şube Müdürlüğü ekipleri, merkez Selçuklu ilçesi Yukarıpınarbaşı Mahallesi’nde bulunan Sıtkı E.’ye ilişkin müstakil evde uyuşturucu madde yetiştirildiği bilgisini aldı. Bunun üstüne harekete geçen takımlar, evi takibe aldı. meydana getirilen fiziki takibin arkasından operasyon için harekete geçildi. meydana getirilen baskında Sıtkı E. gözaltına alındı. Evde meydana getirilen aramalarda 13 kilo kubar esrar ile bahçeye ekili 134 kök hint keneviri ele geçirildi. meydana getirilen araştırmalarda kenevirlerin boyunun 2,5 metreye yaklaştığı ve bahçe duvarını geçmiş olduğu öğrenildi. Sıtkı E.’nin emniyetteki sorgusu sürüyor.

– Konya

Yoruma kapalı.