Celep Kasabası Web Sitesi

Kayınbiraderlerinden Birini Öldürdü İkisini de Ağır Yaraladı

”  Konya’da karısıyla tartıştıktan sonrasında babasının evine giden bir şahıs, baskına gelen 3 kayınbiraderlerini bıçakladı”

Kayınbiraderlerinden Birini Öldürdü İkisini de Ağır Yaraladı

3 saat ilkin

Konya’da karısıyla tartıştıktan sonrasında babasının evine giden bir şahıs, baskına gelen 3 kayınbiraderlerini bıçakladı.

 Konya’da karısıyla tartıştıktan sonrasında babasının evine giden bir şahıs, baskına gelen 3 kayınbiraderlerini bıçakladı. Hastaneye kaldırılan kayınbiraderlerden biri yaşamını kaybederken ikisini ise ağır yaralandı.

Olay, saat 01.00 sıralarında merkez Karatay ilçesi Ulubatlı Hasan Mahallesi Mesnevi Sokak üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakılırsa, Cevdet Ö. eşi ile tartıştıktan sonrasında babası Cesim Ö.’nün yanına gitti. ondan sonra kayınbiraderleri Muhammet S., Şahin S., ile Fatih Sağaslan Cevdet Ö.’nün bulunmuş olduğu eve gitti. Evinin bahçesinde yanlarında getirdikleri av tüfeğiyle havaya 4 el ateş eden kayınbiraderleri gören Cevdet Ö., ile babası Cesim Ö. ve akrabaları Harun Ö., beraber aşağı indi. Bunun üstüne iki grup içinde münakaşa başladı. irdelemenin kavgaya dönüşmesi üstüne Cevdet Ö., iddiaya gore kayınbiraderleri Muhammet S., Şahin S., ve Fatih Sağaslan bıçakla vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Çevredeki vatandaşların suç duyurusu üstüne vaka yerine oldukça sayıda polis ve 112 Acil sıhhat Ekipleri sevk edildi. Yaralılardan Muhammet S., ile Şahin S., ambulansla Numune Hastanesine kaldırılarak, öteki yaralı Fatih Sağaslan ise Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Fatih Sağaslan burada meydana getirilen tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Olayın arkasından sokak üstündeki evin bahçesinde araştırma icra eden takımlar, vakada kullanılan ekmek bıçağını çöp kenarına atılmış vaziyette buldu. Polis, kaçan şüphelileri yakalamak için emek verme başlattı. – KONYA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.