Celep Kasabası Web Sitesi

Husumetli Akrabaların Yol Verme Kavgası Kanlı Bitti: 3 Yaralı

”  Konya’da aralarında daha öncesinden husumet bulunan akrabaların içinde yol verme meselesinden çıkan dövüşte 3 şahıs av tüfeğiyle vurularak yaralandı”

Husumetli Akrabaların Yol Verme Kavgası Kanlı Bitti: 3 Yaralı

2 saat ilkin

Konya’da aralarında daha evvelde husumet bulunan akrabaların içinde yol verme meselesinden çıkan dövüşte 3 şahıs av tüfeğiyle vurularak yaralandı.

 Konya’da aralarında daha evvelde husumet bulunan akrabaların içinde yol verme meselesinden çıkan dövüşte 3 şahıs av tüfeğiyle vurularak yaralandı.

Olay, merkez Meram ilçesi Büyük Kovanağzı Mahallesi Türkoğlu Sokak üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakılırsa, Dursun E., Şerife E.(31) ve Ebubekir E. (24) 34 FR 0562 plakalı cip ile hareket halindeyken daha ilkin aralarında kız alıp verme yüzünden husumet bulunan ve akrabaları olduğu öğrenilen Ahmet Bedevi Ç.(20), Şaban Ç.(23), ve Mevlüt Y.(21) sokak üstünde araçları karşıt karşıya erişince yol verme yüzünden münakaşa çıktı. Çıkan irdelemenin kısa sürede kavgaya dönüşmesiyle, iddiaya nazaran Dursun E., cipin bagaj bölümünde bulunan av tüfeğini alarak havaya ateş açtı. Bu duruma tepki gösteren karşıt grup tüfeği alarak araçta bulunan üç kişiye ateş açtı. oluşturulan ateş sonucu Dursun E., Şerife E., ve Ebubekir E., kanlar içinde yere yığıldığını gören üç şüpheli vaka yerinden koşarak ayrıldı. Çevredeki vatandaşların suç duyurusu üstüne vaka yerine polis ve 112 Acil sıhhat ekipleri sevk edildi. Kısa sürede vaka yerine ulaşan takımlar yaralıları Numune Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınırken yaralıların sıhhat durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Şüpheliler yolda yürürken yakalandı

Olayın derhal arkasından çevrede şüphelileri yakalamak için geniş çaplı emek harcama başlatan polis ekipleri şüpheliler Ahmet Bedevi Ç., Şaban Ç., ve Mevlüt Y.,’yi yolda yürürken elde etti. İfadeleri alınmak suretiyle emniyete görülen şüpheliler, kendilerini görüntüleyen gazetecilere “Poz veriyim mi” demesi dikkat çekti. vakayla alakadar soruşturma başlatıldı. – KONYA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.