Celep Kasabası Web Sitesi

Başkan Özgüven: Vatandaşlarımızla Her Daim Beraberiz

“Vatandaşlarımızla Her Daim Beraberiz”

Başkan Özgüven: “Vatandaşlarımızla Her Daim Beraberiz”

18 saat ilkin

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, vatandaşlarla iç içe olmasının yanı sıra Salı günleri düzenlemiş olduğu Halk Günü ile de vatandaşları dinliyor.

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, vatandaşlarla iç içe olmasının yanı sıra Salı günleri düzenlemiş olduğu Halk Günü ile de vatandaşları dinliyor.

“Biz, halka hizmet Hakka hizmet düsturuyla çıktık yola” diyen Başkan Özgüven, “Her yerde hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Onların dertleriyle dertleniyor, çözüm üretme noktasında lüzumlu emek harcamaları yapıyoruz. Salı günleri düzenlediğimiz Halk Günümüzle de herhangi bir nedenle bir araya gelemediğimiz vatandaşlarımızı ağırlıyor, talep ve taleplerini dinleyerek talimatlarımızı veriyoruz. yurttaşlarımızın ilgisi ve samimiyetleri bizleri mutlu ediyor. 7’den 70’e tüm hemşehrilerimiz halk günümüzde kimi zaman taleplerini, kimi zaman teşekkürlerini kimi zaman de önerilerini bizlere sunuyorlar. Bu haftaki halk günümüzde yurttaşlarımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yemin ederek resmen Türkiye Cumhuriyeti’nin 1. Başkanı olması vesilesiyle bizlere hayırlı olsun dileklerini sundular ve selamlarını iletmemizi rica ettiler. Bu nazik davranışlarından dolayı tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyor, yaradan’ın izniyle bu taleplerini yerine getireceğimizi belirtmek isterim. Bizim gayemiz halka hizmet etmenin Hakka hizmet etmek olduğu bilinciyle şehrimize ve hemşehrilerimize daha iyi hizmetleri sağlamak. bu aşamada onların desteği bizim için oldukça önemlidir. Her talep, talep ve önerilerini değerlendiriyoruz, programlarımızı buna nazaran yapıyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden beri söylediğimiz şeklinde şehrimizi beraber yönetiyoruz” şeklinde söyledi. – KONYA

Yoruma kapalı.