Celep Kasabası Web Sitesi

Son sürat ara sokağa giren TIR ezdi geçti, o anlamış olur kamerada

” Sokakta kimsenin olmaması ihtimaller içinde bir faciayı önledi”

Son Sürat Ara Sokağa Giren TIR’ın Araçları Ezip geçmiş olduğu anlamış olur Kamerada

Fatih’te son sürat ara sokağa giren TIR, 6 otomobile ve bir evin duvarına çarptı. Sokakta kimsenin olmaması ihtimaller içinde bir faciayı önledi. O anlamış olur güvenlik kameralarına yansıdı.

 İstanbul Fatih’te İskenderpaşa Mahallesi, Rağbet sokakta meydana gelen vakada Molla Hüsrev Caddesi’nden sokağa dönüş icra eden TIR sürücüsü, sokağa girdikten sonrasında durmayarak, yoluna devam etti. Park halinde bulunan araçlara ve bir evin duvarına çarpan TIR, Sofular Caddesi’nde sıkışarak durdu. TIR’ın arkasından koşan çevredekiler, sürücüyü araçtan indirdi. İhbar üstüne vaka yerine gelen polisler, sürücüyü gözaltına aldı. Sofular Caddesi’nde kalan TIR, güvenlik otoparkına çekildi. Sokakta bulunan 6 otomobil ve bir evin duvarı hasar görmüş oldu.

“ÖNÜNE BİR ÇOCUK ÇIKSA DURAMAYACAK”

Mahalle sakinlerinden Mustafa Ermiş vakası şu şekilde söyledi: Kaza vakasından ilkin süratli bir halde gelip burada duruyor, ansızın hızlanıyor. 4- 5 tane otomobile geliyor, vuruyor oldukça seri bir halde, durması gerekirken daha çok hızlanıyor. Sağda evin köşesine vuruyor. Önüne bir çocuk çıksa bir insan çıksa bir vasıta çıksa durmak istese bile duramayacak.

”CANLI BOMBA GİBİ ÖNÜNE KİM GELDİYSE GÖTÜRMÜŞ”

Aracı hasar gören Hasan Çiçekler ise, “Bu polisten mi firar etmiş ne yapmışsa canlı bomba şeklinde önüne kim geldiyse almış götürmüş. Bizim aracımızda pert olmuş. Halk, polis kovaladı ki oraya sıkıştırdık, yoksa ne var ne yok alıp götürürdü” şeklinde konuştu.

SOKAĞI BİRBİRENE KATAN TIR KAMERADA

Olay sokakta bulunan bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, son sürat sokağa giren vasıta, park halindeki araçları ezerek, yoluna devam ediyor. Çevrede bulunanlar aracın arkasından koşuyor.

Sokağı birbirine katan sürücü gözaltına alındı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.