Celep Kasabası Web Sitesi

Madurodan Selvi Boylum Al YazmalımLı Paylaşım

” Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın göreve başlama görüntülerini “Selvi Boylum Al Yazmalım” filminin müziği ile paylaştı”

Maduro’dan “Selvi Boylum Al Yazmalım”Lı Paylaşım

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın göreve başlama görüntülerini “Selvi Boylum Al Yazmalım” filminin müziği ile paylaştı.

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın göreve başlama görüntülerini “Selvi Boylum Al Yazmalım” filminin müziği ile paylaştı. Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törene ilişkin görüntüleri toplumsal medya üstünden yayınladı. Maduro, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen merasim ile müteallik paylaşmış olduğu videoda arka planda 1970’lerin meşhur filmi “Selvi Boylum Al Yazmalım”ın müziği ile yayınladı. “Bugün, Türkiye ve Venezuela refah ve kalkınma yolunda aşama kaydediyor. Bu fırsatı özleyemeyiz. Halklarımızın mutluluğuna ve esenliğine doğru beraber yürümemiz için tüm şartlarımız var. Yaşasın Türkiye ile Venezuela arasındaki ilişkiler” şeklinde söyledi. Maduro toplumsal medyada yapmış olduğu açıklamada ise “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışı muhteşem geçti. Türk iş adamlarımızla beraber madencilik, ziraat ve gezim alanlarında işbirliğini güçlendirmek için çalıştık. Venezuela sulh, kalkınma ve karşılıklı yarar sağlamak istiyor” ifadelerini kullandı.

(İHA)

Yoruma kapalı.