Celep Kasabası Web Sitesi

Emekleyerek girmiş olduğu Akaryakıt İstasyonundan Bin 300 Lira Çalıp wc Camından Kaçtı

” Polisin aramaları sonucu hırsız ve ona yardım eden şahıs yakalandı”

Emekleyerek girmiş olduğu Akaryakıt İstasyonundan Bin 300 Lira Çalıp wc Camından firar etti

Adana’da yaşanmış olan vakada emekleyerek bir akaryakıt istasyona giren hırsız kasadaki bin 300 liraya çalıp hela camından firar etti. Polisin aramaları sonucu hırsız ve ona yardım eden şahıs yakalandı.

Adana’da bir akaryakıt istasyonunun marketine girip emekleyerek kasadaki bin 300 liraya çalıp hela camından kaçan bir zanlı ile ona yardım etmiş olduğu ileri sürülen iki şahıs yakalandı.

EMEKLEYEREK GİRDİ

Edinilen bilgiye gore vaka, Seyhan ilçesi Karataş Caddesindeki bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. İddiaya nazaran, Haydar K. ve çağdaş B. alışveriş yapmak için akaryakıt istasyonunun marketine girdi. Market çalışanlarının bir anlık dalgınlığından faydalanan Haydar K. emekleyerek kasadaki poşet içinde bulunan bin 300 lirayı aldı. sonrasında wcye giren zanlı, pencereden firar etti. vaka anı ise iş yerinin güvenlik kamerası tarafınca görüntülendi.

TUVALET CAMINDAN ÇIKTI

Hırsızlık vakasının peşinden Haydar K. ve gözcülük meydana getiren çağdaş B. kayıplara karıştı. Bir süre sonrasında poşet içindeki paranın olmadığını gören market çalışanı güvenlik kamerası kayıtlarını seyredip, polisi aradı. vaka yerine gelen Hırsızlık yazıhane Amirliği ekipleri, görüntülerden zanlıların kimliklerini tespit etti. Kısa sürede yakalanan ve aynı suçtan fazlaca sayıda sabıkası bulunan Haydar K. sorgusunda, parayı ihtiyacı bulunduğunu için çaldığını itiraf etti. çağdaş B. ise hırsızlık vakasından haberi olmadığını söylemiş oldu.

MAHKEMEYE SEVK EDİLDİ

Haydar K. ve çağdaş B. işlemlerinin arkasından mahkemeye sevk edildi

Bu arada bu şahıslarla başka bir vakada hırsızlığa karıştığı ileri sürülen K.B. de yakalandı. Zanlılar adliyeye sevk edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.