Celep Kasabası Web Sitesi

Kızarmış Tavuk Yedikten sonrasında Bacağını yitirdi! Sebebi Çok Farklı

“Ertesi sabah Mitchell’in bacaklarının döküntülerle kaplı bulunduğunu, morarmaya başladığını ve acı çektiğini görünce, durumunun daha da fena bir şey bulunduğunu anlamıştı.”

Kızarmış Tavuk Yedikten sonrasında Bacağını yitirdi! Sebebi Çok değişik

14 yaşındaki çocuk, kızarmış tavuk yedikten derhal sonrasında rahatsızlandı. Ailesi besin zehirlenmesi sandı fakat korkulu durum sabah ortaya çıktı!

1 Kızarmış tavuk yedikten sonrasında durumu ağırlaşan Mitchell Etherton, doktorlar tarafınca menenjit teşhisi konularak hastaneye yatırıldı ve zavallı çocuk komaya girdi. Vücuduna yayılan kan zehirlenmesi sonucu Mitchell’in sol bacağının bir kısmı kesilmek mecburiyetinde bırakıldı.2 yaşamış olduğu korkulu trajedinin arkasından Mitchell, şimdi sağ bacağını kurtarmak için savaşıyor.3 anası Sharon Sigston ise menenjit emareleri hakkında farkındalık yaratmak için oğlunun öyküsünü insanlarla paylaşıyor.4 anası, Mitchell’in hastalığından kısa bir süre ilkin babasının evinde tavuk yediğini ve bu yüzden hastalanmaya başladığında babasının onun tavuktan zehirlendiğini sandığını söylemiş oldu.

“Ertesi sabah Mitchell’in bacaklarının döküntülerle kaplı bulunduğunu, morarmaya başladığını ve acı çektiğini görünce, durumunun daha da fena bir şey bulunduğunu anlamıştı.” diye konuşan Anne Sigston şu şekilde ekledi:5 “Neyse ki sıhhat görevlileri oldukça hızlıydı ve onu komaya konulduğu mahalli hastaneye götürdü.” ek olarak bacağını ve parmağını kaybeden gencin, 24 saat bile hayatta kalamayacak denmesine karşın yaşamış olduğu için şükrettiklerini söylemiş oldu.6 Anne Sigston “Gıda zehirlenmesi şeklinde basit görünen şeylerin ölümcül bir durum yaratabileceğine değin farkındalık yaratmak istiyoruz. ” diye ekledi.

“Çok sportif bir çocuktu ve futbolu severdi, ve aslolan kaygısı yeniden oynayamamaktı.” diyen anası oğlunun tedavisinin şaşırtıcı derecede iyi gittiğini ve tüm olanlara karşın savaşmaya devam edeceklerini söylemiş oldu.7 8 9 10 11

Yoruma kapalı.