Celep Kasabası Web Sitesi

İbrahim Büyükak ile Oğuzhan Koçun Yol dostum 2 Filminin Galasına Ünlüler Akın Etti

“Biz geçen yıl bir yola başladık. Yol dostum seyircimiz tarafınca oldukça sevildi ve haiz çıkıldı. Bir yıl sonrasında ‘Yol Arkadaşm 2’ ile karşınızdayız ve fazlaca mutluyuz. Çok güzel bir film yaptık. İlk filmimizi fazlaca seviyoruz fakat bu film hem komedisi hem de eğlencesi ile ilk filmin oldukça üstünde oldu.”

İbrahim Büyükak ile Oğuzhan Koç’un Yol dostum 2 Filminin Galasına Ünlüler Akın Etti

Başrollerini İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç paylaşmış olduğu Yol dostum 2’nın galası geçtiğimiz gün Kanyon alışveriş merkez’de yapılmış oldu. Gala ünlüler geçidine sahne oldu.

1 Yol dostum 2’nin senaristliğini da yazan İbrahim Büyükak şu açıklamayı yapmış oldu: “Biz geçen yıl bir yola başladık. Yol dostum seyircimiz tarafınca fazlaca sevildi ve haiz çıkıldı. Bir yıl sonrasında ‘Yol Arkadaşm 2’ ile karşınızdayız ve fazlaca mutluyuz. Çok güzel bir film yaptık. İlk filmimizi fazlaca seviyoruz fakat bu film hem komedisi hem de eğlencesi ile ilk filmin fazlaca üstünde oldu.”2 Oğuzhan Koç, “Çok güzel bir film yaptık. Güzel bir ekibiz. Aramızda ustalarımız var. İlk filmin fazlaca üstünde bulunduğunu ve eğlencesinin daha çok bulunduğunu düşünüyoruz. Heyecanlıyız, seyircinin tepkisini bekliyoruz” diyerek durumu izahat etti.3 İşte Yol dostum 2 filminin galasına katılan meşhur adlar..4 Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı5 Hakan Baş – Bensu Soral6 Murat Dalkılıç7 Murat Cemcir 8 Yılmaz Erdoğan 9 SEDA SAYAN İLE OĞLU OĞULCAN ENGİN10 KAAN YILDIRIM – EZGİ EYÜBOĞLU 11 Ece Erken 12 TUVANA TÜRKAY13 BURCU KARA – FIRAT PARLAK 14 yaratı YENENLER – İBRAHİM BÜYÜKAK15

Yoruma kapalı.