Celep Kasabası Web Sitesi

Ayak Parmaklarının Şekline gore Karakter Analizi

” İşte Bright Side’ın yayınladığı ayak tiplerine nazaran kişilik analizleri”

Ayak Parmaklarının Şekline nazaran Karakter Analizi

Ayaklarınız düşündüğünüzden fazlaca daha fazlasını söyleyebilir. İşte Bright Side’ın yayınladığı ayak tiplerine gore kişilik analizleri…

1 Mısır tipi ayak
Büyükten küçüğe doğru tüm ayak parmakları direkt bir çizgi oluşturur ve her parmak evvelkinden küçüktür. Bu benzer biçimde ayaklara haiz insanoğlu çoğu zaman yalnız ve asosyaldir.

2 Roma tipi ayakEn yaygın olanı. Bu ayakları olan insanoğlu genel anlamda dostça davranır. Antik son zamanların karizmatik halk figürlerinde bu şekilde bir ayak formuna rastlanmıştır.
3 Köylü ayağıBütün parmakların uzunluğu eşit olduğunda ayak köşeli görünür. bu şekilde ayakları olan insanoğlu sakin, makul ve pratiktir. çoğu zaman sözlerini tutan kimselerdir.
4 Yunan tipi ayakİkinci parmak öbürlerinden daha uzundur. Bu ayak tipinin sahipleri çoğu zaman sanat içerikli ve duygusaldır, liderliğe eğilimlidir. çoğu zaman atletlerde görülür.
5 Hareket etmeyen minik parmakSadece elinizi kullanarak parmağı itebilirseniz, bu sizin tipinizdir. Bu ayak tipindeki insanoğlu sakin, ölçülü ve öngörülebilir bir hayata haizdir.
6 Hareket eden minik parmakBir önceki türün tam tam tersidir. Yorucu, maceraperest ve devamlı değişiklik arayışındalardır. çoğu zaman yerleşemezler. sadece bazı deli şeyler yapmayı teklif ederseniz, onları neşelendirebilirsiniz.
7 Üçüncü parmak dışa dönük
Böyle ayakları olan insanoğlu öncesinden her şeyi öncesinden planlamayı tercih ederler. Çok örgütlüdürler ve her durumda her şeyi denetim altında tutarlar.

8 İkinci ve üçüncü ayak parmağı içinde boşluk yaratabilen
Bu tip ayağın sahipleri, mantığı duygudan tamamen ayırırlar. muhteşem diplomatlar, analistler ve yatırımcılar bu tip ayaklara haizdir.

9 Çok Kısa minik parmakGenelde kamuoyuna meydan okumayı ve her şeyi kendi tarzında yapmayı tercih eder.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.